Науково-методологічний семінар для вчителів Дунаєвеччини

14 вересня 2016 року в м. Дунаївці у Будинку творчості було проведено науково-методологічний семінар для вчителів історії Дунаєвецького району. На ньому розглядалися актуальні проблеми вітчизняної історії та навчально-методичні аспекти їх розгляду на уроках історії в середній та старшій школі.

Перед присутніми вчителями виступили декан факультету, доцент В. Дубінський, д.і.н., професор В. Степанков і д.і.н., професор, завідувач відділу історії України ІІ Світової війни Інституту історії України НАН У О. Лисенко. Було розглянуто дискусійні питання середньовічної та ранньомодерної історії України, проблеми ІІ Світової війни в історії України та питання сьогодення.

Крім того, було обговорено питання активізації співпраці між факультетом і навчально-методичним центром відділу освіти иа проведення заходів щодо залучення талановитої учнівської молоді до навчання на факультеті й в університеті.