Участь студентів факультету в Всеукраїнському проекті

3-5 листопада 12 студентів історичного факультету брали участь у Всеукраїнському проекті “Пам’ятати заради майбутнього”, що проводився Інститутом політичної освіти та Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні в Хмельницькій області. Також учасниками заходу стали 12 студентів з Харьківських вишів, а експертами в обговореннях і дискусіях були історик, директор Інституту національної пам’яті В. В’ятрович, головний редактор “Історичної правди” В. Кіптані, відомий журналіст О. Зінченко, науковці та гості з Грузії та Молдови.

Тематика заходу різноманітна: від актуальних проблем історичного минулого до сучасної геополітичної ситуації, що складається в Україні та її держав-сусідів. Для гостей також була організована екскурсія на факультет і вулицями Старого міста.