Науково-методичний семінар

28 жовтня 2019 р. на базі управління освіти, молоді та спорту об’єднаної територіальної громади – Чемеровецька селищна рада відбувся науково-методичний семінар “Актуальні питання викладання суспільно-гуманітарних дисциплін у закладі середньої освіти: зміст, проблеми та перспективи”. В контексті його роботи було розглянуто такі питання:
– зміст шкільної історичної освіти: проблеми і підходи (к. і. н., доцент, перший проректор К-ПНУ ім. І. Огієнка Дубінський В. А.);
– чи були доба “Руїни” в історії Української революції XVII ст.? (д. і. н., професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Степанков В. С.);
– Громадянська освіта та методика її викладання в системі шкільної освіти (к. і. н., старший викладач Юга О. А.).
Крім того, були розглянуті питання взаємин між університетом і закладами середньої освіти Чемеровеччини, співпраці в контексті проведення всеукраїнських олімпіад з історії, керівництво і рецензування робіт МАН, проблеми ЗНО. В роботі семінару взяли участь більше 30 вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін.