Зустріч з учнями м. Хмельницького

18 грудня 2019 року  представники історичного факультету: Глушковецький А. Л., Федьков О М., Адамовський В. І., Чабанов В. Г., Кліщинський П. В., спільно з деканом факультету української філології та журналістики Коваленком Б. О. та завідувачем кафедри української літератури Рарицьким О. А. відвідали заклади середньої освіти міста Хмельницького в рамках профорієнтаційної роботи. Зустрічі з потенційними абітурієнтами відбулися за сприяння Хмельницького міського департаменту освіти.

Декани, завідувачі кафедр та викладачі К-ПНУ імені Івана Огієнка ознайомили учнівську молодь із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в університеті, умовами вступу; можливостями студентського дозвілля, різноманітними заходами, які проводяться в стінах університету, перспективами працевлаштування випускників.