До випускників шкіл Борщівщини завітали науково-педагогічні представники К-ПНУ

14 грудня науково-педагогічні працівники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали заклади освіти Борщівщини задля ознайомлення одинадцятикласників з історією та діяльністю Університету Огієнка.

До учнів випускних класів шкіл м. Борщів, Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і Скала-Подільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» завітали Наталія Гудима, кандидат філологічних наук, доцент, керівник навчально-методичного відділу К-ПНУ, Владислав Гарбар, кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії та методики її викладання і Вадим Маркітантов, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та філософії.

Зустрічі відзначились інформативністю; випускники дізнались про діяльність університету, зокрема про перелік спеціальностей підготовки фахівців. Окрім цього, їм розповіли про  освітній, виховний та науковий процеси в К-ПНУ. Особливо актуальною була інформація щодо студентського дозвілля та забезпечення усіх студентів гуртожитками.