Подяка викладачам історичного факультету

У січні 2014 року в центральній міській бібліотеці відкрито новий відділ обслуговування  – відділ краєзнавства, який має унікальну базу та успішно працює, популяризуючи історичну та культурну спадщину краю.

З ініціативи відділу була проведена акція “Подаруй бібліотеці книгу про рідне місто!”. На неї відгукнулося чимало містян – і подаровані книжки суттєво поповнили краєзнавчий документальний фонд. Найактивнішими учасниками стали викладачі історичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка, бо саме завдяки їх зусиллям база бібліотеки за 2014 рік поповнилася більш ніж на 400 видань. На переконання керівництва бібліотеки, це вагомий внесок у краєзнавчий фонд новоствореного відділу, особливо з огляду на сьогоднішнє незначне придбання літератури за бюджетні кошти. З цього приводу на ім’я декана факультету В.Дубінського й надійшла подяка.

Акція “Подаруй бібліотеці краєзнавчу книгу!” продовжується. Працівники бібліотеки будуть вдячні всім, хто презентує бібліотеці книжки.