Круглий стіл на історичному факультеті

25 лютого 2015 року в рамках університетських заходів до І-ї річниці Революції Гідності на історичному факультеті було проведено круглий стіл на тему: “Перша річниця Революції Гідності: підсумки та перспективи”.

У його роботі брали участь викладачі та студенти факультету, представники громадськості міста.

Перед присутніми виступили заступник декана факультету, доцент Т. Білецька, доктори історичних наук, професори В. Степанков, А. Філінюк, кандидат історичних наук, доцент О. Федьков, науковий співробітник Кам’янець-Подільського музею-заповідника Р. Йолтухівський та настоятель громади Храму Різдва Христового УПЦКП о. Марат (Цішковський).

Наприкінці круглого столу його учасники хвилиною мовчання пам’янули всіх загиблих Героїв Небесної Сотні та загиблих під час подій на Сході України.