Вітаємо!

На історичному факультеті триває зорепад іменних академічних стипендій.
Щиро вітаємо студентку ІІІ курсу історичного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Історія та правознавство) Вероніку Рачок з призначенням академічної стипендії Президента України на перший семестр 2022-2023 н.р.
Радісну звістку про призначення стипендії студентка зустрічає за межами України. З 1 жовтня по 31 грудня 2022 рр. Вероніка Рачок перебуватиме у Варшавському університеті (Uniwersytet Warszawski) за програмою академічної мобільності «Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw». Вона здійснюватиме наукове дослідження на тему «Переслідування дисидентів службою безпеки у Польській Народній Республіці». У переліку завдань – опрацювання тематичної наукової літератури, робота в Архіві Інституту національної пам’яті та Головному Архіві нових актів у Варшаві.
Бажаємо успішних досліджень та нових звершень на благо України!