АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ПРИ ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

1 листопада 2023 р. на історичному факультеті відбувся захід з популяризації академічної доброчесності при написанні кваліфікаційних робіт. У ньому взяли участь студенти III-IV курсів бакалаврату спеціальностей «014 Середня освіта. Історія» та «032 Історія та археологія», І курсу магістратури спеціальностей «014 Середня освіта. Історія» та «032 Історія та археологія», а також викладачі, які здійснюють керівництво підготовкою кваліфікаційних робіт. Студент І курсу магістратури спеціальності «014 Середня освіта. Історія» Анатолій Добровольський виступив з доповіддю про головні правила академічного письма, цитування джерел та наукової літератури, що викликала низку уточнюючих запитань та жваве обговорення серед здобувачів вищої освіти.

Доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець акцентував увагу на видах порушення академічної доброчесності, відповідальності за це здобувачів вищої освіти й наголосив, що академічна доброчесність має бути внутрішньою моральною особистісною нормою студента. У обговоренні взяли активну участь доцент кафедри всесвітньої історії Ігор Опря та доцент кафедри історії України Сергій Сидорук, студент І курсу магістратури спеціальності «032 Історія та археологія» Юрій Злотін. Учасники заходу домовилися про подальший тісний контакт та співробітництво у сфері дотримання правил академічної доброчесності.