Олександр Комарніцький – учасник Міжнародної зимової школи «Соціальні виміри європейських студій»

Із 17 до 28 січня доктор історичних наук, професор кафедри історії України Олександр Комарніцький за підтримки програми Європейського Союзу ERASMUS+ проходив навчання в Міжнародній зимовій школі «Соціальні виміри європейських студій», яке проводи в межах імплементації проєкту кафедри Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES) – 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.

Студіювання відбувалося на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Слухачі пройшли курси, що розкривали соціальні виміри європейських політик: семінар «Європейська соціальна політика»; інтенсив «Європейська політика соціальної згуртованості»; дистанційні курси «Європейська соціальна модель», «Інклюзивна політика ЄС в освіті», «Європейська політика соціальних інновацій», «Соціальні виміри європейських політик».

За підсумками роботи Олександр Комарніцький отримав сертифікат, виданий Jean Monnet Chair SCAES спільно з факультетом DISFOR Університет Генуї (Італія).