ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

24 січня відбулося спільне засідання гарантів освітніх програм  014 Середня освіта (Історія) і 032 Історія та археологія із стейкхолдерами. Серед запрошених були стейкхолдери – директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» (смт Меджибіж Хмельницького району) Олег Погорілець, заступник директора Державного архіву Хмельницької області Марія Коваленко, заступник директора з питань охорони культурної спадщини Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Сергій Шпаковський, провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею Сергій Єсюнін, заступник директора Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Тетяна Карпова, директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради» Сергій Морозюк, директор Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Віктор Яцков, директор Хмельницької спеціалізованої середньої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови Сергій Ткач, директор Кам’янець-Подільського ліцею Олена Кузема та ін., випускники, студенти. Всі вони долучилися до обговорення важливих питань щодо організації освітнього процесу під час викладання дисциплін історичного факультету, надали вичерпну оцінку проектів освітніх програм, висловили думки щодо сучасних вимог до компетентностей випускників. Важливими були висловлені стейкхолдерами рекомендації щодо вдосконалення освітніх програм, які будуть взяті до уваги. Висловлюємо подяку всім учасникам засідання за можливість формування ефективної платформи для подальшого вдосконалення освітнього процесу. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Гарант ОПП Історія другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 032 Історія та археологія, доктор історичних наук, професор Олександр Комарніцький