Відкрите засідання кафедри політології та філософії: онлайн-зустріч зі стейкхолдерами та випускниками спеціальності 052 Політологія

20 січня відбулося відкрите засідання кафедри політології та філософії.

Запрошеними учасниками були стейкхолдери, випускники спеціальності 052 Політологія Катерина Сіра (керуюча справами виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради), Віталій Петасюк (начальник загального відділу Миролюбненської сільської ради), Олександр Гнидюк (аналітик Фонду Громадської Дипломатії ), здобувачі вищої освіти Анастасія ВонсовичВолодимир Катрущенко, які долучилися до обговорення важливих питань щодо організації освітнього процесу під час викладання дисциплін, закріплених за кафедрою політології та філософії.

Важливими були й висловлені рекомендації щодо вдосконалення освітньої програми Політологія. Кафедра політології та філософії висловлює подяку фахівцям, які долучилися до засідання, та висловлює подяку на подальшу співпрацю.

Кафедра політології та філософії