Cтажування молоді в Апараті Верховної Ради України

17 січня 2022 р. відбулася церемонія відкриття стажування молоді в Апараті Верховної Ради України. Цьогоріч у Головному організаційному управлінні Апарату стажуватиметься цьогорічний випускник магістратури нашого факультету Олександр Ткаченко.
Під час урочистостей інтернів привітали перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, керівник Апарату ВРУ В’ячеслав Штучний, Голова Правління ГО “Ліга інтернів” Валерій Карпунцов та народний депутат України 1 скликання Володимир Крижанівський.
Стажування в єдиному законодавчому органі України – це чудова нагода отримати професійний досвід, поринути в атмосферу «великої політики», а також працювати та спілкуватися з особистостями, які сьогодні, без перебільшення, творять історію нашої держави.