ІІ етап Всеукраїнської шкільної олімпіади з історії

26 листопада 2016 року на історичному факультеті проведено ІІ етап Всеукраїнської шкільної олімпіади з історії для учнів м. Кам’янця-Подільського. Зазначений захід відбувся згідно з угодою з Кам’янець-Подільським міським управлінням освіти та науки вже другий рік поспіль. Учасниками олімпіади стали учні 8-11 класів шкіл міста, а також ліцею з посиленою військовою підготовкою, міського ліцею, міської гімназії та НВК “Славутинка” (загалом брало участь 74 учні).

Оргкомітет та склад журі становили науково-педагогічні працівники історичного факультету, а співголовами були декан історичного факультету, доцент В. Дубінський та голова методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін С. Морозюк. За результатами олімпіади визначено переможців і призерів, які отримають нагороди і від деканату історичного факультету. На перспективу домовлено проведення заключних засідань по МАН щодо результатів І етапу захисту наукових робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів.