Почесні грамоти – історику-журналісту

Нещодавно до Дня журналіста міський голова Кам’янця-Подільського М. Є. Сімашкевич нагородив Почесною грамотою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради доктора історичних наук, доцента кафедри історії України О. Б. Комарніцького. Вченого відзначено за багаторічну працю на ниві журналістики (з лютого 2011 р. – член Національної спілки журналістів України; автор десятків дописів у газети міста і області), багатогранне і об’єктивне висвітлення життя міста, популяризацію Кам’янця-Подільського на теренах України. Крім того, О. Б. Комарніцький отримав Почесну грамоту Хмельницької обласної організації Національної спілки журналістів України, яку йому вручив голова цієї організації П. Р. Лічман.