Підкорення фортеці в місті Хотин

Навіть не екскурсійна погода не завадила студентам групи IstP1-B19 відвідати минулого четверга  одне з 7 Чудес України – Хотинську фортецю.

Мальовничі краєвиди, які відкриваються з фортеці, дали змогу повністю насолодитися природою рідного Поділля.

Саме ж Хотинське укріплення, чудовий відреставрований історико-архітектурний комплекс з великою матеріальною базою, який незважаючи на притаманні йому нотки сучасності, зумів не втратити,  а пронести крізь століття характерний дух старовини та зберегти свою багатовікову історію, щоб донести її до майбутніх поколінь.

Особливі слова вдячності хочеться висловити нашому куратору – Сулятицькій Тетяні Василівні, яка зуміла організувати весь процес, такої чудової поїздки, та неперевершеному екскурсоводу, аспірантці історичного факультету, Яблонській Діані Русланівні, яка своїми оповідями зуміла перенести нас у Середньовіччя та допомогла відчути себе справжніми сучасниками Петра Конашевича-Сагайдачного.

Сподіваємося, що ця чудова поїздка була лише першим кроком до майбутніх цікавих подорожей.

Філіпчук Богдан