ЧЕРГОВА ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МАГІСТРАНТІВ НА ІСТОРИЧНОМУ

23 вересня в університеті відбулася наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками 2019-2020 навчального року. Учасниками зібрання стали також 82 студенти і магістранти історичного факультету, які працювали у складі 6 підсекцій: археології, давньої та середньовічної історії України; нової і новітньої історії України; всесвітньої історії; джерелознавства та історіографії; правознавства та методики викладання історії; політології та філософії. Кращими було визнано доповіді Б. Філіпчука «Дьєпський рейд 1942 року. Репетиція перед «Оверлорд»?», А. Андоверової «Матеріали періодичної преси про мистецькі навчальні заклади Кам’янця-Подільського у 1920 – 1930-ті рр. ХХ ст.», О. Баглай «Внесок академіка В. М. Литвина у дослідження історії Української революції 1917-1921 рр.», С. Борецької «Сім’я – первинний осередок суспільства», Н. Кіндрачук «Криза демократії глобального світу в умовах пандемії коронавірусу», Д. Грушанської «Свобода слова VS дискрипція: у пошуках балансу», студента природничого факультету В. Кравчука «Трансформація сарматської ідеології на українських землях у ХVІІІ – на початку ХІХ ст.». За результатами конференції буде видано науковий збірник.

О. Б. Комарніцький,
заступник декана з наукової роботи
та інформатизації освітнього процесу,
доктор історичних наук, професор кафедри історії України