Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій онлайн-конференції

Онлайн-конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ ТА МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН» присвячується 70-літньому ювілею відомого українського історика, доктора історичних наук, професора,члена-кореспондента Національної академії наук України, Почесного доктора Ужгородського національного університету Степана Васильовича Віднянського.

Дата проведення: 23 квітня 2021 р.
Місце проведення: платформа Google Meet
Робочі мови конференції: українська, англійська, чеська, словацька, угорська.
Тематичні напрями роботи конференції:
– суспільно-політичні та соціально-економічні проблеми історії України;
– актуальні проблеми всесвітньої історії;
– історія міжнародних відносин, зовнішньої політики України.
Основна мета міжнародної онлайн-конференції – представлення актуальних результатів наукових досліджень з питань історії України, всесвітньої історії, міжнародних відносин та зовнішньої політики України.
Заявку на участь у конференції разом із текстом виступу просимо надіслати до 20 квітня 2021 р. за електронними адресами: ihor.shnitser@uzhnu.edu.ua та borovets.ivan@i.ua (з позначенням: онлайн-конференція).

Форма заявки учасниці\учасника онлайн-конференції додається Завантажити

Інформаційний лист Завантажити