Опонування дисертації в Інституті історії НАН України

30 квітня доктор історичних наук, професор кафедри історії України Олександр Комарніцький у якості першого опонента брав участь у засіданні спеціалізованої вченої ради флагмана історичної науки – Інституту історії України, яку очолює академік НАН України, директор Інституту, доктор історичних наук, професор Валерій Смолій. До складу ради входять наймаститіші українські історики Станіслав Кульчицький, Олександр Реєнт, Геннадій Боряк, Віктор Даниленко, Владислав Верстюк, Олександр Гуржій, Руслан Пиріг, Лариса Якубова, Олександр Головко, Степан Віднянський, Іван Патриляк та багато інших.

Олександр Борисович опонував дисертацію аспіранта Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Гуцола Дмитра «Інтелігенція Поділля: соціально-політичний портрет та культурно-освітня діяльність у 1920-ті роки», поданої на захист для здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України. Захист відбувся успішно. Із 21 члена спецради 18 підтримали дисертанта.