Найсумлінніші студенти: Лекція для університету третього покоління

Одна з найцікавіших і найдостойніших соціальних ініціатив, що реалізуються у Кам’янці-Подільському – Університет третього покоління, який дозволяє зробити більш яскравим, насиченим та різнобарвним життя старшого покоління кам’янчан. Вже тривалий час до цієї ініціативи активно долучається й історичний факультет Університету Огієнка, викладачі якого неодноразово виступали із лекціями для слухачів цього університету.

6 жовтня 2021 р. Університет третього покоління розпочав черговий, уже восьмий, навчальний рік. Відкрито навчальний цикл було лекцією доцента кафедри історії України Вадима Борисовича Стецюка, в якій характеризувались етапи становлення української державності.

Колектив історичного факультету щиро вітає студентів Університету третього покоління із початком нового навчального року та бажає міцного здоров’я, процвітання, невичерпної енергії та жаги до навчання!