Студенти і корони

В умовах постійних побоювань щодо чергового локдауну і дистанційного навчання, колектив історичного факультету намагається максимально ефективно використовувати час «живого» спілкування зі студентами, застосовуючи різні форми і методи роботи, а також працюючи у різних локаціях.

4 жовтня студенти групи IstA1-B20 разом із наставником академічного групи, доцентом кафедри історії України Вадимом Борисовичем Стецюком, відвідали сектор «Ратуша» Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, ознайомившись як із постійною експозицією, так і з тимчасовою виставкою «Корони світу».

Відвідання музею стало чудовою нагодою не лише побачити ті артефакти, теоретичне знайомство із якими відбувається в рамках курсів «Музеєзнавство», «Історія античності та середніх віків», але й поспілкуватись із працівниками музею, сформувати уявлення про роботу музейних інституцій.