Нагородження переможців рейтингу успішності студентів за результатами 2020-2021 н. р.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Огієнка уже 103-ій рік поспіль підтверджує свій статус одного з найпотужніших осередків освіти й науки на Поділлі. 22 жовтня відбулося вже традиційне нагородження переможців рейтингу успішності за результатами 2020-2021 н. р. За результатами рейтингу успішності кращими студентами історичного факультету визначено:

Максим Сльозкін (І місце)

Адріана Веркаш (ІІ місце)

Надія Кіндрачук (ІІІ місце)

За результатами загальноуніверситетського рейтингу у Максима Сльозкіна ІІ місце.

Здобувачі освіти отримали цінні подарунки та грошові нагороди за високі показники в навчальній, науковій та громадській діяльності.

Щиро вітаємо найуспішніших студентів К-ПНУ, бажаємо наснаги і натхнення на нові звершення!