ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ЧЕРЕЗ ДОСЛІДНИЦЬКЕ ЗАЦІКАВЛЕННЯ

Упродовж жовтня викладачі факультету Сергій Сидорук (к.і.н., доц. каф. історії України) та Іван Боровець (к.і.н., доц. каф. всесвітньої історії) активно співпрацювали з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді у справі зацікавлення учнів області науковими дослідженнями.

6-8 жовтня наші колеги виконували обов’язки журі ІІ етапу (перший заочний етап відбувся у травні) обласного конкурсу «Історія яка  нас об’єднує». Юні дослідники представляли 17 робіт у трьох номінаціях: пошуково-краєзнавча робота, наукова стаття, відеоролик.

27 жовтня вони спілкувалися з учасниками онлайн діалогів для педагогічних працівників закладів освіти, керівників наукових робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України на тему «Важливі модуляції Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у наукових відділеннях Малої академії наук України». Доповідь Сергія Сидорука була присвячена актуальним напрямкам досліджень в історії України, а Івана Боровця – аналізу тематики науково-дослідницьких робіт зі всесвітньої історії та окресленню перспективних напрямів досліджень.

Дякуємо керівництву та працівникам ХОЦНТТУМ за взаємно корисну співпрацю.