Викладачі К-ПНУ відвідали заклади освіти Борщівщини

16 листопада викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали заклади освіти Борщівщини задля популяризації університету серед учнів випускних класів.

Доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець разом з викладачами інших факультетів зустрілися з випускниками Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Борщівського навчально-вдиховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика», Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Скала-Подільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Майбутні абітурієнти ознайомилися з умовами вступу до університету, освітньою й науковою діяльністю студентів та викладачів. Викладачі відповіли на актуальні питання, які цікавили учнів. Також випускники дізналися про славетну історію університету Огієнка та переваги навчання у виші. Бібліотекам шкіл передали наукові праці вчених-огієнківців та книги про університет.