Цикл зустрічей із педагогічними працівниками Хмельниччини триває: навчально-методологічний семінар для вчителів історії Кам’янця-Подільського

18 жовтня науково-педагогічні працівники історичного факультету: кандидат історичних наук, перший проректор К-ПНУ Володимир Дубінський, завідувач кафедри всесвітньої історії доктор історичних наук, професор Валерій Степанков та кандидат історичних наук, доцент Іван Боровець провели навчально – методологічний семінар для вчителів історії Кам’янець-Подільської громади. Тема обговорення – методологічні засади навчання історії в закладі середньої освіти.

Учасники зустрічі розглянули:
– принципи національно-патріотичного виховання та їх реалізацію в Україні сьгодення;
– підходи та перспективи шкільної історичної освіти у контексті НУШ;
– суперечливі проблеми змісту освіти;
– досвід і підходи викладання історії в школах Іспанії.

Учителі мали можливість отримати відповіді на всі запитання, які їх цікавили.
За результатами зустрічі досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю щодо проведення схожих заходів.