ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КРАЄЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

19 жовтня в  приміщенні Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася звітно-виборча конференція Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України. Учасники зібрання в очному і онлайн-форматі мали змогу заслухати звіт про діяльність спілки голови обласної організації доктора історичних наук, професора, професора кафедри всесвітньої історії Лева Баженова, а також голови ревізійної комісії, старшого викладача культурології та зарубіжної літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, геральдиста, краєзнавця, голови Хмельницького обласноговідділення Українського геральдичного товариства Валентина Ільїнського.

Під час обговорення звітів роботу обласної організації делегати визнали задовільною. Чимало теплих слів звучало на адресу очільника краєзнавців Хмельниччини, який керував організацією з 2008 р. Присутні відзначили його подвижництво на ниві краєзнавства, організаторські здібності, найкращі людські риси. У своїй змістовній доповіді Лев Васильович відзначив здобутки спілчан, окреслив проблеми, над якими варто працювати надалі.

На конференції затвердили новий склад правління і президії обласної організації. Головою Хмельницького обласної організації НСКУ одноголосно обрано доктора історичних наук, професора, ректора Хмельницького кооперативного інституту Юрія Телячого, який є випускником історичного факультету нашого університету. Приємно також, що заступником голови обрали доктора історичних наук, професора кафедри історії України Олександра Комарніцького, який багато років очолює міську організацію спілки. Посаду заступника голови обійняла також директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Катерина Чабан, а відповідального секретаря – кандидат історичних наук, доцент Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Віктор Адамський.

Делегати конференції, визнавши величезний внесок Лева Васильовича у розвиток краєзнавчого руху Хмельниччини, ухвалили присвоїти йому звання «Почесний голова Хмельницького обласної організації Національної спілки краєзнавців України».