Польсько-український історичний діалог: онлайнова лекція для студентів історичного факультету

24 лютого в межах співпраці історичного факультету Університету Огієнка та Українського історичного товариства у Польщі, відбулася онлайнова лекція професора Романа Дрозда на тему «Польсько-український історичний діалог».

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники мали змогу поглибити знання про «важкі сторінки» українсько-польських відносин ХХ століття. Лектор не оминув увагою і сучасний контекст відносин між двома країнами на тлі російської агресії проти України.

Після завершення лекції голова Українського історичного товариства у Польщі професор Роман Дрозд та декан історичного факультету Анатолій Глушковецький окреслили можливі вектори подальшої співпраці в науковій та освітній сферах.