Дискусійні питання змісту шкільної історичної освіти: науково-методичний семінар для вчителів історії

10 березня на базі Чемеровецького ліцею №1 науково-педагогічні працівники К-ПНУ (доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Валерій Степанков; кандидат історичних наук, доцент Володимир Дубінський; кандидат історичних наук, доцент Іван Боровець) провели науково-методичний семінар для вчителів історії Чемеровецької селищної громади.

Темою заходу стали дискусійні питання змісту шкільної історичної освіти в закладі середньої освіти.

Присутні розглянули сутність і тлумачення середньовічної історії України, методологічні засади Української революції ХVII століття, зміст і особливості системи шкільної історії в Чеській республіці.

Також під час семінару обговорили питання вступної кампанії: місце і зміст НМТ, зокрема курсу історії України; розробку Концепції шкільної історичної освіти в Україні; роль інтегрованих курсів вітчизняної та всесвітньої історії в структурі шкільної історії; реформу НУШ і викладання курсу історії.

Наприкінці зустрічі висловили сподівання на подальшу співпрацю .