Урок-лекція на тему “Міфи Другої світової війни. Україна у війні”

Друга світова війна залишила кривавий і болісний відбиток, торкнулась кожної людської долі. Ми повинні пам’ятати її уроки та шанувати усіх загиблих.

Сьогодні нашим обов’язком є інформування молодого покоління про правдиву, не міфологізовану історію війни.
З цією метою 11 травня 2023 р. вчителька історії Кам’янець-Подільського ліцею №10 Людмила Булдакова  організувала урок-лекцію на тему “Міфи Другої світової війни. Україна у війні.” На урок було запрошено кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України К-ПНУ імені Огієнка Сергія Олійника.
 Сергій Васильович ознайомив учнів з правдивими історичними фактами про війну, розкрив роль України у перемозі над нацизмом, вкотре довівши, що страшні уроки історії ніколи не повинні повторюватись. Сьогодні це важливо, як ніколи, адже у ХХІ столітті Україна продовжує боротьбу за незалежність та територіальну цілісність не тільки на полі бою, а й в інформаційному просторі.
Той, хто не пам’ятає минулого, не гідний майбутнього!