На історичному факультеті К-ПНУ дискутували студенти-археологи

12 травня на історичному факультеті Університету Огієнка відбулася XІІ всеукраїнська студентська археологічна конференція  «Археологічні дослідження в Україні: здобутки і перспективи». Серед учасників, окрім студентів К-ПНУ, були представники Харківського, Одеського, Дніпровського, Чернівецького національних університетів, Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (загалом – понад 30 учасників).

На пленарному засіданні заслухали доповіді студентів Валерія Чорненького (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка),  Анастасії Басюк (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна),  Ксенії Ліщиної (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова), Дмитра Берліна (Український державний університет імені Михайла Драгоманова), Альвіни Блаженко (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара), Тараса Репінського (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Софії Сивук (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка).

Після загальної частини студенти-археологи працювали у трьох секціях (історіографії та методики археологічних досліджень; актуальних проблем археології від первісного суспільства до слов’янського часу; давньоруської і пізньосередньовічної археології).

За підсумками конференції буде видано збірник.

Олександр Комарніцький,
заступник декана історичного факультету
з наукової роботи та міжнародних зв’язків,
доктор історичних наук, професор