Здобувачам вищої освіти К-ПНУ призначено академічні стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України на ІІ семестр 2022/2023 навчального року» №352 від 28.03.2023 р. іменну стипендію призначено студентці ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Анастасії Фаріон.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам»  №322 від 18.04.2023 р.  академічну стипендію призначено студентці ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Яні Булдаковій.

Вітаємо здобувачів освіти!

Нових звершень в освітній і науковій сфері!