Співпраця – важливий складник стратегічного розвитку Університету Огієнка

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка продовжує практику встановлення партнерських відносин з організаціями та установами задля продуктивної співпраці в науковій та освітніх галузях.

За ініціативи ректора К-ПНУ, доктора історичних наук, професора Сергія Копилова Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка уклав договір про співпрацю з Державною  установою «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України» (директор – доктор історичних наук, професор Андрій Кудряченко).

Партнерство передбачає розвиток і зміцнення науково-дослідних та освітніх взаємин, зокрема: проведення зустрічей, конференцій, консультацій, семінарів; розроблення спільних ідей; обмін науковим досвідом, інформацією та проведення лекційних, практичних і семінарських занять; організацію та проведення різних видів практик і підготовки кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти, спільних науково-дослідних та освітніх проєктів тощо.

Після підписання договору обидві сторони висловили сподівання на тривалу плідну й взаємовигідну співпрацю.