Університет Огієнка покращив свої позиції в міжнародному рейтингу університетів світу «Ranking web of universities (Webometrics)» – 2024

Найбільший міжнародний академічний рейтинг закладів вищої освіти «Webometrics Ranking of World’s Universities» періодично презентує незалежне, об’єктивне безкоштовне відкрите наукове дослідження для надання надійної, багатовимірної, актуальної і корисної інформації про ефективність університетів з усього світу.

У 2024 році опубліковано черговий рейтинг, у якому Університет Огієнка продемонстрував позитивну динаміку та посів 132 місце серед 299 ЗВО України (у січні 2023 р. – 135 місце серед 306 ЗВО України) й 11662 місце серед університетів світу  (у січні 2022 р. – 11728 місце).

Продовжуємо системно працювати над підвищенням якості освітнього процесу та якістю вищої освіти в Університеті Огієнка!