«Коли святкувати Різдво Христове?»: лекція для Університету третього віку

«Університет третього віку» – це інноваційна соціально-педагогічна послуга, що має на меті реалізацію принципу «Навчання протягом усього життя». Старшим студентам надають необхідні  в сучасному світі знання та усвідомлення, що життя продовжується.

К-ПНУ продовжує співпрацювати з Університетом третього віку ТЦСО (НСП) «Турбота».

Учасники зустрічі озирнулися на рік,що минає, склали плани на майбутнє, підвели підсумки: люди поважного віку не стоять осторонь, теж долучаються до допомоги воїнам, біженцям (печуть смаколики,  плетуть шкарпетки і сітки, готують передачі на фронт).

Цьогоріч постало питання: «Коли,  все ж  таки, святкувати Різдво Христове?». Провела лекцію і  допомогла порозумітися в літочисленні і з’ясувати, яке ж Різдво святкувати і коли, кандидат філософських наук, доцент  К-ПНУ Маріанна Плахтій.

Напередодні свят всі учасники побажали Перемоги і миру, сили нашим захисникам.

За інформацією територіального центру Турбота Турбота