Проведення тренінгу

7 березня студенти історичного факультету стали учасниками тренінгу на тему “Люди з особливими освітніми потребами”.
Ця зустріч була дуже пізнавальною та корисною для нас, оскільки ми дізналися про різні методики та підходи в роботі з дітьми з ООП. Дуже часто людина може сама задовольнити фізіологічні, соціальні потреби, потребу безпеки, свободи та самореалізації, або принаймні зробити все, що від неї залежить. Але є ті, які не можуть задовольнити свої базові потреби без нашого позитивного наставлення, допомоги, сприяння.
Доктор філософії, асистент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти ВАЛЬКО Тетяна Ігорівна допомогла нам зрозуміти, як створити дружнє та підтримуюче середовище для всіх дітей у навчальному закладі. Ми вдячні за можливість взяти участь у цьому тренінгу і плануємо використовувати отримані знання та навички у своїй подальшій практиці.
Наша мета – створити безпечне та сприятливе середовище для розвитку кожної дитини.
Голова ради студентського самоврядування
Вонсович Олена