Круглий стіл з проблем екстремізму в Україні

23 вересня з ініціативи Українського інституту дослідження екстремізму (м. Київ) на базі університету було проведено круглий стіл з питань екстремізму в Україні у контексті проявів, тенденцій і прогнозів. Розглядалися також факти застосування й загрози застосування насильства в політичній, соціальній, економічній, інформаційній практиці. Перед присутніми виступили голова ГО «Український інститут дослідження екстремізму» Галина Герега, директор інституту Олег Зарубінський, науковці інституції.

Брали участь у роботі круглого столу викладачі й студенти-політологи історичного факультету. Під час обговорення виступили д.і.н., професор В.Газін, к.с.н., доцент Т.Білецька, к.п.н., доцент В.Маркітантов, викладач С.Калуцький, студент 2-П групи І.Зарічний і студент 3-П Д.Мельницький.

За результатами роботи було досягнуто домовленість про перспективи співпраці між університетом та інститутом у цій галузі.