Дистанціювання: нові виклики, нові можливості

Коронавірус COVID-19 та пов’язані із ним обмеження щодо соціального дистанціювання та переведення частини навчального процесу в онлайн-простір, змушують колектив факультету комбінувати різні форми аудиторного, позааудиторного та дистанційного навчання.22-23 вересня лекційні заняття з курсу «Політична історія України ХІХ-ХХІ ст.» (викладач – доцент кафедри історії України В. Б. Стецюк) для студентів групи Ist1-B17, замість звичних аудиторій, відбулись в експозиції «Історія Поділля ХХ століття» у Старій фортеці. За словами В. Б. Стецюка, подібний формат занять дозволив більш наочно, із демонстрацією предметів старовини, охарактеризувати специфіку політичного життя України на різних етапах новітньої історії нашої країни. Оцінили подібний формат заняття і студенти – за словами студентки-четвертокурсниці Н. Чернецької, «можливість побачити виборчі бюлетені, зразки передвиборної агітації дають розуміння, що вивчаєш реальне життя реальних людей».