Вчена рада факультету

30 червня 2015 року відбулося засідання Вченої ради історичного факультету з таким порядком денним:

1. Про підсумки роботи Державної інспекції МОН України в університеті та на факультеті. (Інф. Дубінський В.А.)

2. Звіти голів ДЕК. (Доп. Степанков В.С., Завальнюк О.М., Рибак І.В., Нечитайло В.В., Баженов Л.В., Марчук В.В., Вонсович Г.Б.)

3. Про результати літньої екзаменаційної сесії та заходи щодо покращення успішності студентів. (Інф. Сулятицька Т.В.)

4. Про підготовку та видання наукових часописів у 2015 р. (Інф. Газін В.В.)

5. Затвердження тематики спецкурсів і спецсемінарів на 2014-2015 н.р. (Інф. Дубінський В.А.)

6. Про підготовку звітів і планів роботи деканату та кафедр на новий навчальний рік. (Доп. Дубінський В.А., Степанков В.С., Рибак І.В., Філінюк А.Г., Нечитайло В.В., Найчук А.В.)