Презентація монографії «Іван Вікторович Івах: людина, вчений-методист, менеджер вищої освіти»

Без категорії

09 червня у залі засідань К-ПНУ (208 авд.) відбудеться презентація монографії «Іван Вікторович Івах: людина, вчений-методист, менеджер вищої освіти».

Автори:

Олександр Комарніцький - академік НАНВО України, доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України, заступник декана історичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків К-ПНУ, заступник голови Хмельницької обласної організації НСКУ; наукові інтереси пов’язані з тематикою Української революції 1917-1920 рр., зокрема містечок Правобережної України, історією Кам’янця-Подільського, життям українського студенства 20-30-х рр. ХХ ст.; у наковому доробку понад 500 наукових праць, зокрема 41 монографія, книга, брошура, навчальний посібник.

Віктор Федорчук -«Відмінник освіти України», кандидат психологічних наук, проректор з науково-педагогічної роботи К-ПНУ (2002-2010 рр.), доцент, професор кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності імені Тамари Сосновської навчально-реабілітаційного ЗВО «Кам’янець-Подільського державного інституту»; наукові інтереси пов’язані з тематикою сучасних інтерактивних технологій навчання, фасилітацією, студентоцентризмом, резильєнтністю тощо; у науковому доробку понад 160 наукових праць, 7 посібників, 1 практикум, 7 методичних рекомендацій, співавтор 3 монографій.

Початок о 13:00.