Екскурсія для учнів Кам’янець-Подільського ліцею № 9

Сьогодні на екскурсію до історичного факультету завітали здобувачі освіти 11-А класу та вчителька німецької мови Городиська О. М. Кам’янець-Подільського ліцею № 9 ім. А. М. Трояна. В процесі спілкування з науково-педагогічними працівниками й магістрантами учні дізналися про історію створення й розвитку факультету, познайомилися з його структурними підрозділами: кафедрами, навчальними лабораторіями, бібліотекою, відділом рідкісних видань. Найбільший інтерес учнівської молоді викликали навчальна лабораторія “Дидактики історії”, яка вміщує виготовлені студентами наочні посібники, археологічна лабораторія з величезною кількістю знахідок, віднайдених за результатами археологічних експедицій та відділ рідкісних видань (особливо генеалогічні путівники, за якими учнівська молодь навіть спробувала долучитися до пошукової діяльності і знайти витоки своїх родоводів за вміщеними у них прізвищами). Також отримали інформацію про спеціальності факультету та особливості навчання за кожною з них.

Спілкування відбулося у теплій невимушеній атмосфері. Сподіваємось невдовзі побачити випускників ліцею № 9 ім. А. М. Трояна в якості студентів нашого факультету.
Щиро запрошуємо!