УЧНІ ВІННИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ № 15 ВІДВІДАЛИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ!

30 вересня 2023 р. Кам’янець-Подільський відвідали учні 9, 10 та 11 класів Вінницького ліцею № 15 (45 осіб). Асистент кафедри всесвітньої історії Діана Яблонська провела розгорнуту екскурсії для молоді у Кам’янець-Подільській фортеці та вулицями Старого міста. Завершилася прогулянка біля стін історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Це стало гарною нагодою для профорієнтаційної роботи серед учнів, які виявили зацікавленість нашим вишем.
Проявивши великий інтерес до історії, спільно із Діаною Русланівною молодь також відвідала сусідню фортецю в м. Хотин.

Учні були захоплені природою та історією нашого регіону, з цікавістю та захопленням слухали історію минулого та сучасності одного з перших державних українських університетів (К-ПНУ) та залишили гарне враження про Поділля та Буковину.