Студенти історичного факультету на презентації екскурсії “Про що мовчить каміння”

30 квітня 2024 р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка спеціальностей “014 Середня освіта. Історія”, “014 Середня освіта. Історія та Правознавство” та “032 Історія та археологія” відвідали презентацію нової екскурсії до Костелу Св. Михаїла “Про що мовчить каміння”.
Студенти мали можливість послухати цікаву історію про виникнення релігійної споруди та про заснування на території римо-католицького костелу архистратига Михаїла музею пам’яті невинно закатованих НКВДистами та нацистами в 1920–1944 роках.
Емоційним піком екскурсії була вистава студентів Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, в котрій вони досить реалістично відтворили трагічні сторінки нашої історії.
Дякуємо управлінню гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та відділу туризму за організацію цікавої екскурсії.