«Круглий стіл» зі здобувачами вищої освіти

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ:
ДАНИНА МОДІ ЧИ ЖИТТЄВА НЕОБХІДНІСТЬ?

13.05.2021 о 12.00-13.00.

Платформа Google Meet: https://meet.google.com/vco-ysay-jaq

ДОПОВІДІ:

Бондар Юрій (студент групи IstP1-B20)
Інформація про академічну доброчесність на сайті Камְ’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Сльозкін Максим (студент групи IstA1-M20, керівник наукового сектору студентського самоврядування історичного факультету)
Дотримання правил академічної доброчесності в процесі підготовки дипломної роботи на здобуття освітнього ступеня магістр.

Комарніцький Олександр (доктор історичних наук, професор, заступник декана історичного факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу)
Дотримання правил академічної доброчесності авторами статей збірника «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету. Історичні науки».

Боровець Іван (кандидат історичних наук, доцент, заступник декана історичного факультету з міжнародних зв’язків)
Автоплагіат (самоплагіат): міфи та реальність

Запитання учасників